Aktualności

Konkurs matematyczny PANGEA

10 stycznia 2014 około 70 uczniów kl. 4-6 szkoły podstawowej i gimnazjum rozwiązywało testy Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA.

Na wyniki musimy poczekać do 17.03.2014. Uczestnicy,  pierwsze 500 miejsc w poszczególnych kategoriach (w skali kraju), zostaną zakwalifikowani do II-go etapu konkursu, który odbędzie się 28 marca 2014 w Vistula University  – Warszawa. Organizatorem konkursu jest Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Vistula University w Warszawie.Na poziomie szkoły  konkurs zorganizowały panie: G. Kobus-Jędrzejewska, R. Kosmala i K. Rewers.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.pangea.edu.pl

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.